У Івано-Франківському обласному перинатальному центрі стартував Тиждень підтримки грудного вигодовування

В Україні стартував Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Його щороку відзначають з 1 до 7 серпня. Майже 170 країн світу долучаються до заходів з підтримки та популяризації вигодовування немовлят материнським молоком.

Грудне вигодовування — унікальний продукт харчування малюків та один із найефективніших способів забезпечення їхнього гармонійного психофізичного  розвитку. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і UNICEF рекомендують вперше прикладати до грудей та розпочинати годування впродовж першої години після пологів, а також продовжувати грудне вигодовування перші пів року життя дитини, й не давати малюкам інших харчових продуктів, рідини, у т.ч. води.

Грудне молоко повністю покриває потреби дитини в поживних речовинах протягом перших 6 місяців життя, тому розпочинати отримувати повноцінний безпечний прикорм діти мають із шестимісячного віку, залишаючись при цьому на грудному вигодовуванні до двох років і більше.

 

Перейти за посиланням:         https://www.facebook.com/591068610920666/posts/4833381850022633/ (відео)

                                                  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ATvIyJU9CLU&feature=share  

                                                  https://suspilne.media/153070-v-ivano-frankivsku-dolucilisa-do-provedenna-vsesvitnogo-tizna-pidtrimki-grudnogo-vigodovuvanna/ 

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне